Geri İade Koşulları

Geri İade Koşulları

M.A.C BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
Hizmetlerimizden memnun kalacağınıza inanıyoruz. Fakat yinede Web Hosting hizmetlerimizde 7 gün içinde geri ödeme garantimiz bulunuyor.

- Hizmetimizden memnun kalacağınıza inanıyoruz ama %100 herkesi memnun etmeninde imkansız olduğunu bildiğimiz için alan adı ücreti çıkarıldıktan sonra (örnek alan adı 70 tl ise paket ücreti -70 tl) geriye kalan hosting ücreti 7 gün içinde iade edilebilir.

- Ücretsiz olan SSL hizmetinin olduğu paketinin iadesi istenirse SSL ücreti toplam iade tutarından düşülerek iade yapılır. Eğer toplam iade ücreti SSL ücretinden az ise, SSL ve Hizmet iptal edilir ve iade yapılmaz.

Ek Önemli Bilgi:

- İade garantisi, web hosting hizmetleri haricindeki (alan adı kaydı-transferi, VPS-VDS, kiralık sunucu, SSL sertifikası, co-location, lisanslama, yazılım vb..) hizmetleri içermemektedir. Alan adları, VPS-VDS'ler, kiralık sunucular, SSL sertifikaları, co-location, lisans, yazılım, e-imza, kep adresi hizmetleri iptal edilemez ve bu hizmetlere geri ödeme yapılmaz.

- M.A.C BİLGİ TEKNOLOJİLERİ iade garantisi ilgili herhangi bir sorunuz varsa, info@macbilgiteknolojileri.com adresine e-mail göndererek bilgi alabilirsiniz.

- Bütün geri ödemeler 30 iş günü içerisinde yapılacaktır.

- İade garantisi, hizmet sözleşmesine uymadığından ötürü askıya alınan/durdurulan hesapları kapsamamaktadır.
- Her kullanıcımız, yalnızca ilk aldığı hizmet için iade talebinde bulunabilir.

Örneğin, M.A.C Bilgi Teknolojileri'den önceden aldığınız/almakta olduğunuz bir hizmet varsa ve ikinci bir hizmet satın alırsanız, bu hizmet için iade garantisi geçerli değildir.