WORDPRESS HOSTING Paketlerimiz

Wordpress Hosting Paketlerimiz...
Wordpress Hosting Paketlerimiz ücret ödendiği anda aktif olmaktadır. Sistemlerin oturması, ayarlanması ve teknik hatalar nedeni ile paketinizin oluşturulması ve aktif olması 48 saate kadar sürebilmektedir.

M.A.C Bilgi Teknolojileri

Wordpress Premium

5 Adet Domain
15 Adet Sub Domain
5 GB Disk Alanı
8 Adet Veritabanı
65 Adet Mail
Sınırsız Trafik
Ücretsiz SSL Sertifikası
%100 Wordpress Uyumlu

Fiyat:

$30/Yıllık

M.A.C Bilgi Teknolojileri

Wordpress Gold

7 Adet Domain
20 Adet Sub Domain
7 GB Disk Alanı
10 Adet Veritabanı
75 Adet Mail
Sınırsız Trafik
Ücretsiz SSL Sertifikası
%100 Wordpress Uyumlu

Fiyat:

$35/Yıllık

M.A.C Bilgi Teknolojileri

Wordpress Unlimited

10 Adet Domain
30 Adet Sub Domain
10 GB Disk Alanı
15 Adet Veritabanı
100 Adet Mail
Sınırsız Trafik
Ücretsiz SSL Sertifikası
%100 Wordpress Uyumlu

Fiyat:

$45/Yıllık

WORDPRESS HOSTING

Wordpress için özel hazırlanmış sunucularımızda ister kişisel bloğunuzu yayınlayın, isterseniz yüksek ziyaretçiye sahip sitelerinizi barındırın. %100 Wordpress uyumlu SSD hosting hizmeti ile her zaman en iyi performansı alın.

M.A.C Bilgi Teknolojileri

Güvenlik

Sunucularımızda en güncel Linux Kernel ve PHP sürümleri kullanılmaktadır. Cloudlinux ve CageFS ile güvenlik en üst seviyeye getirilmiştir.

Rakipsiz Performans

SSD disklere sahip yüksek performanslı M.A.C Bilgi Teknolojileri sunucuları ile Wordpress Hosting’de her zaman en iyi performansa sahipsiniz.

M.A.C Bilgi Teknolojileri
M.A.C Bilgi Teknolojileri

Wordpress Uyumluluk

Wordpress, sunucularımızla %100 uyumla çalışmaktadır. php ve apache ayarları wordpress' e göre yapılandırılmıştır.

M.A.C Bilgi Teknolojileri

M.A.C Bilgi Teknolojileri


Kullanım Koşulları

Tüm paketlerimiz için Hizmet Sözleşmesi'ne ek olarak aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

1- Sunucularımızda Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan, zararlı amaç taşıyan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı, bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verebilecek içeriklere izin verilmemektedir. Bu tarz siteler uyarı olmaksızı hemen kapılmaktadır!
2- Wordpress Hosting paketleri dosya paylaşımı, veri deposu, yedekleme gibi web hosting kavramına aykırı düşecek amaçlar için kullanılamaz.
3- Paketler toplu / spam e-posta gönderimleri için kullanılamaz.
4- Ücretsiz site taşıma hizmeti için %100 taşıma garantisi verilememektedir.
5- Sistem kaynaklarının %25’i ya da daha fazlası paket özellikleri aksini söylemedikçe 90 saniyeden uzun süre kullanılamaz. Bu tür sorunlara yol açan birkaç faaliyet vardır. Bunlar arasında CGI ve PERL script’leri, FTP, PHP, ASP.NET, HTTP vb. yer alır.

Sıkça Sorulan Sorular?

Hosting, internet sitenizin ya da web uygulamanızın yayınlanmasını ve internet kullanıcılarının sitenize erişebilmesini sağlayan tüm bileşenlerin, yüksek donanım ve internet alt yapısına sahip, 7/24 kensitisiz olarak çalışan sunucularda barındırılması hizmetidir. Türkçe tabiri ile hosting, web sitesi barındırma hizmetidir. Web sitesi açmak istediğinizde, bir alan adı kaydetmeli ve sitenizin ihtiyaçlarına uygun özelliklerde bir hosting satın almalısınız.
Wordpress Hosting sunucularımız tamamen wordpress scriptinin hızlı ve güvenli bir şekilde çalışması için optimize edilmiştir.
Seçim yaparken ihtiyacınız olacak trafik ve disk alanını göz önünde bulundurmanızda da fayda vardır. Hangi paketi alacağınızı bilmiyorsanız destek bölümünden destek alabilirsiniz.
Let’s Encrypt tüm internet kullanıcılarına güvenli bir internet ortamı sunmak amacı ile kurulan Internet Security Research Group sivil toplum kuruluşu tarafından geliştirilmiş, ücretsiz bir SSL servisidir. M.A.C Bilgi Teknolojileri olarak siz müşterilerimize bu organizasyonun ücretsiz olarak sunduğu SSL hizmetini paketlerimizde sunuyoruz.
Evet dilediğiniz zaman almış olduğunuz hosting paketini üst paketlere çıkarabilir veya daha ekonomi alt paketere çevirebilirsiniz. Bunun için bize müşteri panelinden destek bildirimi açmanız yeterlidir.
Evet ,Konu ile ilgili bildirim yaptığınız takdirde siteniz M.A.C Bilgi Teknolojileri Destek Ekibi tarafından M.A.C Bilgi Teknolojileri sunucularına taşınacaktır. İşlem süresi ortalama 3 ila 5 iş günüdür.
Hosting paketinizi alırken tarafımıza bildirmiş olduğunuz Alan Adı (Domain) üzerinden DNS (Nameserver) değişikliği yapmanız ve M.A.C Bilgi Teknolojilerine ait DNS'lere (Nameserverlere) yönlendirme işlemi yapmanız gerekmektedir. DNS (Nameserver) yönlendirmesi 2 saat ila 48 saat için DNS'ler (Nameserverler) oturmaktadır. DNS'ler (Nameserverler) oturduğunda hosting paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
M.A.C Bilgi Teknolojileri olarak sistem üzerinden ödeminizi gerçekleştirdiğinizde hosting paketiniz aktif olmaktadır. Sistemlerin oturması, ayarlanması ve teknik hatalar nedeni ile paketinizin oluşturulması ve aktif olması 48 saate kadar sürebilmektedir.

M.A.C Bilgi Teknolojileri yukarıda belirtilen sorun ve hatalardan sorumlu değildir. / sorumlu tutulamaz. Yukarıdaki belirtilen sorun ve hatardan dolayı ücret iadesi yapılmamaktadır. / teklif dahi edilemez.

Linux Sunucu DNS'lerimiz
mac1.macbilgiteknolojileri.com
mac2.macbilgiteknolojileri.com

Windows Sunucu DNS'lerimiz
mac3.macbilgiteknolojileri.com
mac4.macbilgiteknolojileri.com