KURUMSAL HOSTING Paketlerimiz

Kurumsal Hosting Paketlerimiz...
Kurumsal Hosting Paketlerimiz ücret ödendiği anda aktif olmaktadır. Sistemlerin oturması, ayarlanması ve teknik hatalar nedeni ile paketinizin oluşturulması ve aktif olması 48 saate kadar sürebilmektedir.

M.A.C Bilgi Teknolojileri

Kurumsal Premium

1 Adet Domain
5 Adet Veritabanı
Özel E-Posta Servisi
Özel Sabit IP
Günlük Yedekleme
Sınırsız Disk Alanı
Sınırsız Trafik
Sınırsız Mail
Sınırsız Sub Domain
Ücretsiz SSL Sertifikası

Fiyat:

$7/Aylık

M.A.C Bilgi Teknolojileri

Kurumsal Gold

5 Adet Domain
10 Adet Veritabanı
Özel E-Posta Servisi
Özel Sabit IP
Günlük Yedekleme
Sınırsız Disk Alanı
Sınırsız Trafik
Sınırsız Mail
Sınırsız Sub Domain
Ücretsiz SSL Sertifikası

Fiyat:

$9/Aylık

M.A.C Bilgi Teknolojileri

Kurumsal Unlimited

10 Adet Domain
20 Adet Veritabanı
Özel E-Posta Servisi
Özel Sabit IP
Günlük Yedekleme
Sınırsız Disk Alanı
Sınırsız Trafik
Sınırsız Mail
Sınırsız Sub Domain
Ücretsiz SSL Sertifikası

Fiyat:

$11/Aylık

KURUMSAL HOSTING

Yüksek kapasiteli cloud altyapısı ile güçlendirilmiş sunucularda, PHP ve HTML kurumsal web siteleriniz için hazırlanmış çözümler. Her hesap için ayrı ip ve özel E-Posta ayarları yapılmaktadır. Yüksek CPU (işlemci) gücü ile daha özgür bir kullanım sağlayabilirsiniz.

M.A.C Bilgi Teknolojileri

Güvenlik

Sunucularımızda en güncel Linux Kernel ve PHP sürümleri kullanılmaktadır. Cloudlinux ve CageFS ile güvenlik en üst seviyeye getirilmiştir.

Özel IP Adresi

Tüm Kurumsal Web Hosting paketlerine ücretsiz sabit IP tanımlanmaktadır.

M.A.C Bilgi Teknolojileri
M.A.C Bilgi Teknolojileri

Ücretsiz SSL

Let’s Encrypt SSL ile Hosting panelinizden alan adlarınıza ücretsiz SSL yükleyebilirsiniz.


Özel E-Posta Servisi

Sunucularımızda daha yüksek oranda inbox daha az spam ilkesi ile size özel ayarlar yapılmaktadır. Her müşterimize ayrı IP tanımlanmaktadır.

M.A.C Bilgi Teknolojileri
M.A.C Bilgi Teknolojileri

M.A.C Bilgi Teknolojileri


Kullanım Koşulları

Tüm paketlerimiz için Hizmet Sözleşmesi'ne ek olarak aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

1- Sunucularımızda Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan, zararlı amaç taşıyan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı, bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verebilecek içeriklere izin verilmemektedir. Bu tarz siteler uyarı olmaksızı hemen kapılmaktadır!
2- Kurumsal Hosting paketleri dosya paylaşımı, veri deposu, yedekleme gibi web hosting kavramına aykırı düşecek amaçlar için kullanılamaz.
3- Paketler toplu / spam e-posta gönderimleri için kullanılamaz.
4- Ücretsiz site taşıma hizmeti için %100 taşıma garantisi verilememektedir.
5- Sistem kaynaklarının %25’i ya da daha fazlası paket özellikleri aksini söylemedikçe 90 saniyeden uzun süre kullanılamaz. Bu tür sorunlara yol açan birkaç faaliyet vardır. Bunlar arasında CGI ve PERL script’leri, FTP, PHP, ASP.NET, HTTP vb. yer alır.

Sıkça Sorulan Sorular?

Hosting, internet sitenizin ya da web uygulamanızın yayınlanmasını ve internet kullanıcılarının sitenize erişebilmesini sağlayan tüm bileşenlerin, yüksek donanım ve internet alt yapısına sahip, 7/24 kensitisiz olarak çalışan sunucularda barındırılması hizmetidir. Türkçe tabiri ile hosting, web sitesi barındırma hizmetidir. Web sitesi açmak istediğinizde, bir alan adı kaydetmeli ve sitenizin ihtiyaçlarına uygun özelliklerde bir hosting satın almalısınız.
Önemli web siteleriniz veya işletmenizin web sayfasını daha güvenli daha işlevsel çalışması için Kurumsal Hosting hizmetimizi almalısınız.
Seçim yaparken ihtiyacınız olacak trafik ve disk alanını göz önünde bulundurmanızda da fayda vardır. Hangi paketi alacağınızı bilmiyorsanız destek bölümünden destek alabilirsiniz.
Let’s Encrypt tüm internet kullanıcılarına güvenli bir internet ortamı sunmak amacı ile kurulan Internet Security Research Group sivil toplum kuruluşu tarafından geliştirilmiş, ücretsiz bir SSL servisidir. M.A.C Bilgi Teknolojileri olarak siz müşterilerimize bu organizasyonun ücretsiz olarak sunduğu SSL hizmetini paketlerimizde sunuyoruz.
Evet dilediğiniz zaman almış olduğunuz hosting paketini üst paketlere çıkarabilir veya daha ekonomi alt paketere çevirebilirsiniz. Bunun için bize müşteri panelinden destek bildirimi açmanız yeterlidir.
Evet ,Konu ile ilgili bildirim yaptığınız takdirde siteniz M.A.C Bilgi Teknolojileri Destek Ekibi tarafından M.A.C Bilgi Teknolojileri sunucularına taşınacaktır. İşlem süresi ortalama 3 ila 5 iş günüdür.
E-postalarınızın daha yüksek oranda karşı inbox'a ulaşması için tüm ayarları yapıyoruz (Özel IP adresi, Dkimm, Dmarc, Spf). Ayrıca mail adresinize gelen spam ve virüslü dosyaları en yüksek oranda engelliyoruz.
Hosting hizmetinizde barındırabileceğiniz dosya (email, resim, php veya html dosyaları) sayısınıdır.
Hosting paketinizi alırken tarafımıza bildirmiş olduğunuz Alan Adı (Domain) üzerinden DNS (Nameserver) değişikliği yapmanız ve M.A.C Bilgi Teknolojilerine ait DNS'lere (Nameserverlere) yönlendirme işlemi yapmanız gerekmektedir. DNS (Nameserver) yönlendirmesi 2 saat ila 48 saat için DNS'ler (Nameserverler) oturmaktadır. DNS'ler (Nameserverler) oturduğunda hosting paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
M.A.C Bilgi Teknolojileri olarak sistem üzerinden ödeminizi gerçekleştirdiğinizde hosting paketiniz aktif olmaktadır. Sistemlerin oturması, ayarlanması ve teknik hatalar nedeni ile paketinizin oluşturulması ve aktif olması 48 saate kadar sürebilmektedir.

M.A.C Bilgi Teknolojileri yukarıda belirtilen sorun ve hatalardan sorumlu değildir. / sorumlu tutulamaz. Yukarıdaki belirtilen sorun ve hatardan dolayı ücret iadesi yapılmamaktadır. / teklif dahi edilemez.

Linux Sunucu DNS'lerimiz
mac1.macbilgiteknolojileri.com
mac2.macbilgiteknolojileri.com

Windows Sunucu DNS'lerimiz
mac3.macbilgiteknolojileri.com
mac4.macbilgiteknolojileri.com